RUS DOMÁCÍ DERATIZACE DEZINSEKCE DESAR - DESAR

DISKRÉTNÍ SPOLEHLIVÉ SLUŽBY
PRO FIRMY I DOMÁCNOSTI
DISKRÉTNÍ SPOLEHLIVÉ SLUŽBY
PRO FIRMY I DOMÁCNOSTI
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

ŠKŮDCI

Rus domácí
Rus domácí (Blattella germanica) je 11–15 mm velký. Přes den se skrývá ve škvírkách domů, po setmění vylézá a hledá potravu.
Je to noční živočich, který na rozdíl od švába, dobře leze i po skleněném povrchu. Může hladovět až 6 týdnů. Ukrývá se na tmavých, teplých (25-32 °C) a vlhkých místech.

Vyskytuje se téměř po celém světě.
Rus domácí má schopnost přenášet řadu patogenů, včetně E. coli, Salmonely a tyfu.

Studie rovněž ukázaly, že jejich výskyt ve větších městských oblastech, přispívá k rozvoji astmatu u dětí.

Jak poznáte Rusa domácího:
Jeho zploštělé tělo je dlouhé asi 10 – 15 mm a má špinavě žlutou až hnědou barvu. Má nápadná dlouhá tykadla a nohy má porostlé ostnatými chlupy. Samec je světlejší a štíhlejší a o něco menší, samička je spíš tmavá, má široký zadeček. Oba mají křídla, naštěstí však nelétají.

Výskyt Rusa domácího:
teplejší a vlhčí místa v objektu
v kuchyních
v koupelnách

Likvidace Rusa domácího:
Pro tento nejrozšířenější švábovitý druh se používá chemická likvidace: lepové lapače a postřiky.

Tohoto škůdce se týkají tyto služby:
Dezinsekce

hubení škůdců, hubení štěnic, hubení mravenců, hubení blech, likvidace blech, štěnice hubení, likvidace štěnic, blechy likvidace, hubeni štěnic, dezinsekce praha, hubení švábů, likvidace mravenců, hubení hmyzu, hubeni mravenců, mravenci faraoni hubení, hubeni blech, hubení štěnic praha, likvidace hmyzu, likvidace štěnic, štěnice domácí, hubení štěnice diskrétně, hubeni hmyzu, hubení mravenců v bytě, likvidace mravenců, hubení mravenců v domě, likvidace mravenců v bytě, hubení pavouků, likvidace švábů, štěnice likvidace, rus domácí hubení, rybenky likvidace, mravenci likvidace, mravenci hubení, štěnice v bytě, mravenci v bytě, hubení škůdců, desinsekce, desinsekce praha, dezinsekce blechy, dezinsekce štěnic, deratizace štěnice praha, hubení mravenců praha, hubení blech v bytě, dezinsekce blech, likvidace mravenců, dezinsekce roztočů praha, dezinsekce praha rybenka, firmy na hubení blech, dezinsekce blech praha, dezinsekce štěnice, hubení štěnice, mravenci hubeni, hubení mravenců, blecha likvidace, likvidace sršňů, hubení sršňů, zbavíme Vás sršňů, likvidace vos, hubení vos, zbavíme vás vos, deratizace, hubení škůdců, deratizace myší, deratizace diskrétně, likvidace myší, hubení myší, myši v domě, jak se zbavit myší, deratizace potkanů, hubení potkanů, likvidace potkanů, jak se zbavit potkanů, deratizace nonstop, deratizace bezpečně, hubení krys, likvidace krys, deratizace krys
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky