MYŠ DOMÁCÍ DERATIZACE DEZINSEKCE DESAR - DESAR

DISKRÉTNÍ SPOLEHLIVÉ SLUŽBY
PRO FIRMY I DOMÁCNOSTI
DISKRÉTNÍ SPOLEHLIVÉ SLUŽBY
PRO FIRMY I DOMÁCNOSTI
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

ŠKŮDCI

Myš domácí
Myš obecná patří mezi nebezpečné škůdce, od kterých se můžete nakazit vážnou nemocí.
Zkrátka pokud myši navštíví vaši domácnost, velkou radost mít nebudete.
Myš dorůstá zhruba těchto rozměrů:
Délka těla s hlavou: 7–10 cm
Délka ocasu: 5–9 cm
Váha: kolem 30 g (max. 60 g)
Barva srsti: žlutohnědá až šedočerná

Výskyt myši domácí:
Myš domácí často žije v blízkosti lidí, kde nachází dostatek potravy i dobré podmínky k životu. Rychle s si rychle zvyká na přítomnost lidí.

Mezi další místa, kde můžete tohoto hlodavce potkat, řadíme:
pole,
potravinářské provozy
obchody, sklady, výrobní závody
parky,
sýpky,
stodoly
lesy

Myš se stahuje do domů a firemních objektů na podzim a během jara. Některé myši v létě opouští lidská obydlí a žijí na místech s dostatkem potravy. Některé však zůstávají v domech po celý rok.
Myš domácí se velmi rychle množí.
Za jeden rok může myš porodit až 100 mláďat. Kromě rozmnožovací schopnosti přispívá k vysoké odolnosti proti vyhubení také to jak se přizpůsobí.
Proto se nevyplatí čekat objednáním deratizátora příliš dlouho.

Myš se živí rostlinou stravou:
obilím,
semeny,
zeleninou,
ovocem,
ale i hmyzem a lidskými potravinami.
Často ale okouše i další věci, které najde – třeba plasty, igelit, lino, hadry či svíčky.

Jak se zbavit myši domácí:
Můžete si v lokálním obchodě s potřebami pro domácnost koupit pastičku a nebo zavolat odborníky. První řešení v podobě pastičky doporučujeme těm, kteří mají hodně času a hodně prostoru.

Verze s odborným zásahem pro ty z Vás, kteří si váží svého času a chtějí mít rychle a trvale klid.


Tohoto škůdce se týkají tyto služby:
Deratizace Praha


hubení škůdců, hubení štěnic, hubení mravenců, hubení blech, likvidace blech, štěnice hubení, likvidace štěnic, blechy likvidace, hubeni štěnic, dezinsekce praha, hubení švábů, likvidace mravenců, hubení hmyzu, hubeni mravenců, mravenci faraoni hubení, hubeni blech, hubení štěnic praha, likvidace hmyzu, likvidace štěnic, štěnice domácí, hubení štěnice diskrétně, hubeni hmyzu, hubení mravenců v bytě, likvidace mravenců, hubení mravenců v domě, likvidace mravenců v bytě, hubení pavouků, likvidace švábů, štěnice likvidace, rus domácí hubení, rybenky likvidace, mravenci likvidace, mravenci hubení, štěnice v bytě, mravenci v bytě, hubení škůdců, desinsekce, desinsekce praha, dezinsekce blechy, dezinsekce štěnic, deratizace štěnice praha, hubení mravenců praha, hubení blech v bytě, dezinsekce blech, likvidace mravenců, dezinsekce roztočů praha, dezinsekce praha rybenka, firmy na hubení blech, dezinsekce blech praha, dezinsekce štěnice, hubení štěnice, mravenci hubeni, hubení mravenců, blecha likvidace, likvidace sršňů, hubení sršňů, zbavíme Vás sršňů, likvidace vos, hubení vos, zbavíme vás vos, deratizace, hubení škůdců, deratizace myší, deratizace diskrétně, likvidace myší, hubení myší, myši v domě, jak se zbavit myší, deratizace potkanů, hubení potkanů, likvidace potkanů, jak se zbavit potkanů, deratizace nonstop, deratizace bezpečně, hubení krys, likvidace krys, deratizace krys
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky