MOL ŠATNÍ DERATIZACE DEZINSEKCE DESAR - DESAR

DISKRÉTNÍ SPOLEHLIVÉ SLUŽBY
PRO FIRMY I DOMÁCNOSTI
DISKRÉTNÍ SPOLEHLIVÉ SLUŽBY
PRO FIRMY I DOMÁCNOSTI
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

ŠKŮDCI

Mol šatní
Mol šatní (Tineola bisselliella) je drobný motýlek z čeledi molovitých o velikosti mezi 4 až 8 milimetry.
Motýlek je zajímavý tím, že k životu nepotřebuje pít, protože si potřebnou vodu vytváří metabolismem.
Nicméně samotným škůdcem není dospělec motýlka, ale jeho larvy živící se keratinem neboli rohovinou obsaženou v některých přírodních materiálech. Jedná se tak o jeden z mála živočišných druhů, který je schopen trávit vlnu.


Ja poznám mola šatního?
Motýlek z čeledi molovitých je ve velikosti mezi 4 až 8 milimetry.

Jak škodí mol šatní a kožešinový?
Z nakladených vajíček mola se cca za 2 týdny líhnou malé bílé housenky s tmavší hlavičkou válcovitého těla o velikosti 1 milimetr. Téměř okamžitě po vylíhnutí larvy začínají spřádat v napadených tkaninách chodby z hedvábí, ve kterých následně probíhá celý jejich vývoj a které larvy mola neopouštějí.

Jak se zbavit mola šatního?
Jak z textu výše vyplývá, mol šatní se živí vlnou. Je proto podstatné oblečení skladovat v obalech, provětrávat, larvy lze většinou z oblečení "vyklepat", moly také nemají rádi zimu.

Likvidace mola šatního:
Nicméně, než testovat co pomůže a jak, doporučujeme objednat specializovanou firmu DESAR, s.r.o.
Pomůžeme Vám i od molů!

Tohoto škůdce se týkají tyto služby:
Dezinsekce

hubení škůdců, hubení štěnic, hubení mravenců, hubení blech, likvidace blech, štěnice hubení, likvidace štěnic, blechy likvidace, hubeni štěnic, dezinsekce praha, hubení švábů, likvidace mravenců, hubení hmyzu, hubeni mravenců, mravenci faraoni hubení, hubeni blech, hubení štěnic praha, likvidace hmyzu, likvidace štěnic, štěnice domácí, hubení štěnice diskrétně, hubeni hmyzu, hubení mravenců v bytě, likvidace mravenců, hubení mravenců v domě, likvidace mravenců v bytě, hubení pavouků, likvidace švábů, štěnice likvidace, rus domácí hubení, rybenky likvidace, mravenci likvidace, mravenci hubení, štěnice v bytě, mravenci v bytě, hubení škůdců, desinsekce, desinsekce praha, dezinsekce blechy, dezinsekce štěnic, deratizace štěnice praha, hubení mravenců praha, hubení blech v bytě, dezinsekce blech, likvidace mravenců, dezinsekce roztočů praha, dezinsekce praha rybenka, firmy na hubení blech, dezinsekce blech praha, dezinsekce štěnice, hubení štěnice, mravenci hubeni, hubení mravenců, blecha likvidace, likvidace sršňů, hubení sršňů, zbavíme Vás sršňů, likvidace vos, hubení vos, zbavíme vás vos, deratizace, hubení škůdců, deratizace myší, deratizace diskrétně, likvidace myší, hubení myší, myši v domě, jak se zbavit myší, deratizace potkanů, hubení potkanů, likvidace potkanů, jak se zbavit potkanů, deratizace nonstop, deratizace bezpečně, hubení krys, likvidace krys, deratizace krys
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky